تلفن تماس 989125091539+

ایمیل info@sinasilage.com

وبلاگ ما

صفحه اصلی   »   وبلاگ

استفاده از ذرت علوفه ای بسته بندی برای کاهش قیمت خوراک دام

استفاده از ذرت علوفه ای بسته بندی برای کاهش قیمت خوراک دام

امروزه یکی از مهم‌ترین منابع غذایی دام ها سیلاژ ذرت علوفه ای است که از علوفه‌ی ذرت تولید می‌شود و می‌تواند به شکلی مناسب و ارزان باعث افزایش شیر دام شود. سیلو ذرت علوفه ای دارای مقادیر بسیار بالای کربوهیدرات محلول بوده که آن را به عنوان غذایی فوق‌العاده برای گاو و افزایش شیردهی آن مطرح کرده است. در صورتی که می خواهید با دلایل استفاده از ذرت علوفه ای بسته بندی برای کاهش قیمت خوراک دام آشنا شده و هر آنچه لازم است در این باره بدانید به بخش مقاله سایت مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
ذرت علوفه ای بسته بندی

مزایا استفاده از ذرت علوفه ای بسته بندی در خوراک دام

سیلاژ ذرت یکی از باکیفیت ترین منابع تأمین خوراک دام برای انواع دام به حساب می آید که باعث افزایش شیردهی دام و برای تأمین کمبود منابع غذایی دام از آن استفاده می شود. سیلو ذرت علوفه ای دارای مقادیر بسیار بالای کربوهیدرات محلول بوده که آن را به عنوان غذایی فوق‌العاده برای گاو و افزایش شیردهی آن مطرح کرده است. امروزه سیلاژ ذرت علوفه ای یکی از مهم‌ترین منابع تأمین غذای دام است. در صورتی که می خواهید با مزایا استفاده از ذرت علوفه ای بسته بندی و معایب آن آشنا شده و هر آنچه به این موضوع مربوط است را بدانید به بخش مقاله سایت مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
سیلو بسته بندی ذرت

کاربرد سیلو بسته بندی ذرت

سیلاژ ذرت یکی از باکیفیت ترین منابع تأمین خوراک دام برای انواع دام به حساب می آید که باعث افزایش شیردهی دام و برای تأمین کمبود منابع غذایی دام از آن استفاده می شود. سیلو ذرت علوفه ای دارای مقادیر بسیار بالای کربوهیدرات محلول بوده که آن را به عنوان غذایی فوق‌العاده برای گاو و افزایش شیردهی آن مطرح کرده است. امروزه سیلاژ ذرت علوفه ای یکی از مهم‌ترین منابع تأمین غذای دام است. در صورتی که می خواهید با کاربرد سیلو بسته بندی ذرت آشنا شده و هر آنچه به این موضوع مربوط است را بخوانید به بخش مقاله سایت مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
Beet pulp silage

سیلاژ تفاله چغندر قند و مزایای آن

چغندر قند طی سال‌ها یکی از اصلی‌ترین محصولات کشاورزی کشت در سراسر دنیا است. دلیل این موضوع را نیز می‌توان در کاربردهای فراوان این گیاه از جمله مصرف به عنوان غذای دام جستجو کرد. اولین موفقیت و محبوبیت تجاری کشت چغندر قند در دنیای غرب را می‌توان در سال ۱۸۷۰ در ایالات متحده یافت. پس [...]
بیشتر بخوانید